Dlaczego CONSUS

 • Posiadamy bogate doświadczenie w nauczaniu językówobcych. – szkoła prowadzi działalność edukacyjną
  od 2000 r. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom słuchaczy stale poszerzamy swoją ofertę. Z dużą satysfakcją możemy stwierdzić, że szkoła kształci bardzo wielu słuchaczy, których liczba rośnie każdego roku.
 • Szkoła jest Licencjonowanym Ośrodkiem Egzaminacyjnym Europejskiego Certyfikatu Językowego TELC, co świadczy o spełnieniu wysokich kryteriów i zaufaniu jakim została obdarzona, w odniesieniu do należytego przeprowadzania kursów językowych.
 • Zdobyliśmy uznanie w wielu konkursach projektów dotowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego jako instytucja godna zaufania w kwestii wykorzystania przyznanej pomocy finansowej na organizację i prowadzenie szkoleń językowych.
 • Jako placówka oświatowa monitorowana jest przez Mazowieckie Kuratorium Oświaty w Warszawie. W związku z tym przeprowadzana jest kontrola przez Wizytatorów oraz sprawowany nadzór pedagogiczny – mierzenie jakości pracy szkoły.
 • Dbamy o najwyższą jakość nauczania języków obcych – zarówno przed, jak i w trakcie kursu, jesteśmy zaangażowani w każdy aspekt jego realizacji. Poziom nauczania badany jest poprzez wizytacje metodyka na zajęciach. Poza skutecznością i wysokim poziomem nauczania, kładziemy nacisk na atrakcyjność zajęć, która motywuje słuchaczy do nauki. Zadowolenie słuchaczy, w tym opinię o nauczycielu, organizacji kursów, sposobie prowadzenia zajęć sprawdzamy za pomocą ewaluacji.
 • Zatrudniamy profesjonalistów – nasi lektorzy to absolwenci wyższych uczelni lub kolegiów nauczycielskich, licencjonowani egzaminatorzy Europejskich Certyfikatów Językowych i Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, doświadczeni w nauczaniu zarówno małych dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych. Dla naszych lektorów organizujemy specjalistyczne warsztaty metodyczne podnoszące ich kwalifikacje zawodowe.
 • Mamy bogatą ofertę kursów, którą stale poszerzamy, realizujemy politykę językową propagowaną przez Radę Europy
 • Oprócz wyraźnego zaakcentowania zajęć edukacyjnych, szkoła nie zapomina o działaniach integracyjnych ( takich jak organizowanie wycieczek, imprez okolicznościowych, przedstawień, prezentacji językowych itp.), które w znacznym stopniu wpływają na budowanie rodzinnej atmosfery.
 • Proponujemy dogodny system płatności (płatność ratalna z licznymi bonusami).
 • Utrzymujemy stały kontakt z rodzicami dzieci i młodzieży informując o postępach w nauce.
 • Dostarczamy bieżące informacje o wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez Instytuty Językowe.
 • Nasz sukces budujemy w oparciu o osobisty kontakt z Klientami.
 • Uczymy z pasją!

 

Satysfakcja naszych klientów i udzielane przez nich rekomendacje są naszym priorytetem. Pragniemy być rozpoznawani na rynku jako stabilna i godna zaufania placówka oświatowa.

 

Przedstawiamy przykładowe referencje wystawione przez naszych klientów instytucjonalnych. Mamy nadzieję, że pomogą one Państwu przekonać się o jakości oferowanych przez nas kursów.

 

 zdjecie1
 Ref.3  Ref.4  Ref.1  Ref.5 001
 Ref.5 phoca_thumb_l_referencji phoca_thumb_l_ref15a phoca_thumb_l_ref13a
phoca_thumb_l_ref14a phoca_thumb_l_ref12a phoca_thumb_l_ref11c phoca_thumb_l_ref11b
phoca_thumb_l_ref10b phoca_thumb_l_ref09b phoca_thumb_l_ref08b phoca_thumb_l_ref06b
phoca_thumb_l_ref07b phoca_thumb_l_ref05b phoca_thumb_l_ref03b phoca_thumb_l_ref04b
phoca_thumb_l_ref01b phoca_thumb_l_nowy-2_zmniejszacz-pl_932775  referencje-prokuratura-1  referencje-muzeum-wsi-1
referencje-tech-project-1

Udostępnij znajomym