UWAGA ! Zajęcia online

W obecnym roku oferujemy Studentom udział w  zajęciach online w małych grupach 2, 3, 4 osobowych, ponieważ ta metoda jest najbezpieczniejsza i równie efektywna. Nasi Studenci, którzy brali udział w zajęciach online w w okresie kwarantanny, w poprzednim semestrze bardzo pozytywnie oceniają tą formułę zajęć.

To świetna i bardzo nowoczesna metoda uczenia się języka, która pokazuje nowe możliwości dla Studentów. Już teraz nie musisz organizować sobie dojazdu do szkoły językowej . Wystarczy, że będziesz posiadał dostęp do internetu oraz urządzenie, z którego będziesz mógł korzystać w trakcie kursu. Całą resztą zajmie się szkoła językowa CONSUS – przygotowanie i przesłanie materiałów, prowadzenie zajęć online i zaaranżowanie rozmów między uczestnikami kursu. Możesz zdecydować się zarówno na kurs grupowy, podczas którego połączysz się z innymi kursantami online w określonym terminie, jak i kurs indywidualny, kiedy wspólnie z lektorem skupicie się na nauce języka.

Organizacja kursów, metody nauczania, testy diagnostyczne, przydział do grup wiekowych oraz zaawansowania językowego nie ulega zmianom.

Wystarczy wysłać e-maila na adres :

 

sekretariat@consus.radom.pl

z treścią:

imię i nazwisko, tel.kontaktowym, wskazanie kursu językowego( grupa wiekowa), rodzaj języka obcego

a my skontaktujemy się z Tobą

Zapraszamy do zapoznania się ofertą!

Udostępnij znajomym